Hamburger Recycling Polska

Skup makulatury i tworzyw sztucznych, gospodarka odpadami

Hamburger Recycling Polska

Kontakt

Centrala Hamburger Recycling Opole
ul. Wschodnia 25
45-449 Opole

tel. +48 77 4414448
fax: +48 77 4414449

Zakupy oraz sprzedaż surowców wtórych w grupie Hamburger Recycling
Zbigniew Olszowy, Menedżer ds. Zakupów i Sprzedaży / Sales and Purchase Manager
Mobile +48 601 054087
e-mail: zbigniew.olszowy@hamburger-recycling.com

Handlowcy

Polska zachodnia  - Szymon Bartkowiak
Mobile +48 602769876
e-mail: szymon.bartkowiak@hamburger-recycling.pl 

Polska południowa - Mariusz Panchyrz
Mobile +48 601 180 820
e-mail: mariusz.panchyrz@hamburger-recycling.com 

Polska centralna - Paweł Markiewicz
Mobile +48 697 371 910
e-mail: pawel.markiewicz@hamburger-recycling.pl

Oddziały Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o.

Oddział Rzeszów

ul. Boya-Żeleńskiego 15

Biuro – Ewelina Głowiak
rzeszow@hamburger-recycling.pl
Phone +48 17 850 42 86
Mobile +48 606 260096

Przedstawiciel Handlowy - Paweł Górski
Phone +48 17 850 42 86
Mobile +48 605 685900
E-mail: pawel.gorski@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy - Wojciech Pustelak
Mobile +48 603 769 015
Email: wojciech.pustelak@hamburger-recycling.pl

Kierownik oddziału - Krzysztof Potoczny
Mobile +48 781 999642
E-mail: krzysztof.potoczny@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału Jacek Moskwa
Mobile +48 606 310744
e-mail: jacek.moskwa@hamburger-recycling.pl

Oddział Kraków
ul. Ciepłownicza 54

Biuro – Paulina Doroszkiewicz
krakow@hamburger-recycling.pl
Phone +48 12 222 00 35

Kierownik oddziału - Agnieszka Adamowicz
Mobile +605 840130
E-mail: agnieszka.adamowicz@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy - Ryszard Pyrchla
Mobile +48 606 345011
E-mail: ryszard.pyrchla@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Jacek Hajduk
+48 501 757215
e-mail: jacek.hajduk@hamburger-recycling.pl

NOWA USŁUGA - NISZCZENIE DOKUMENTÓW>>

Oddział Konin
Kazimierz Biskupi, ul. Biurowiec 7

Biuro – Beata Kotecka
Phone +48 63 233 00 01
Mobile +48 607 600598
konin@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy - Emilia Kubacka
Phone +48 63 233 00 01
Mobile +48 609 157270
E-mail: emilia.kubacka@hamburger-recycling.pl

Kierownik oddziału - Andrzej Pogoda
Mobile +48 661851288
E-mail: andrzej.pogoda@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału Marek Patoleta
Mobile +48 607 706604
e-mail: marek.patoleta@hamburger-recycling.com

Oddział Poznań Luboń k/Poznania
ul. Dworcowa 15

Biuro
Mobile +48 663 060083
E-mail: poznan@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy – Marcin Koffnyt
Mobile +48 663 060083 

Dyrektor Oddziału Marek Patoleta
Mobile +48 607 706604
e-mail: marek.patoleta@hamburger-recycling.com

Oddział Lubin
ul. Skłodowskiej – Curie 143

Biuro – Alina Zapotoczna
Mobile +48 601841360
E-mail: lubin@hamburger-recycling.pl

Kierownik Oddziału – Marta Wochniak
Mobile +48 604 933410
E-mail: marta.wochniak@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy – Grzegorz Krycki
Mobile +48 725 005530
E-mail: grzegorz.krycki@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Bogdan Styka 
Mobile +48 604 933409 
e-mail: bogdan.styka@hamburger-recycling.pl

Oddział Wrocław
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 18

Biuro – Beata Dębska
pietrzykowice@hamburger-recycling.pl
Phone +48 71 733 72 15
Mobile +48 605 861979

Przedstawiciel Handlowy – Krzysztof Kuzyk
Phone +48 71 733 72 15
Mobile +48 665 009086
E-mail: krzysztof.kuzyk@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Bogdan Styka 
Mobile +48 604 933409 
e-mail: bogdan.styka@hamburger-recycling.pl

Oddział Wałbrzych
ul. Skarżyska 3

Biuro – Danuta Banaś
walbrzych@hamburger-recycling.pl
Phone +48 74 84 241 06

Kierownik Oddziału - Aleksander Kaźmierczak
Mobile +48 695 038230
e-mail: aleksander.kazmierczak@hamburger-recycling.pl

Dyrektor oddziału - Bogdan Laskowski
Mobile +48 608 298059
E-mail: bogdan.laskowski@hamburger-recycling.pl

Formularz kontaktowy